Моноблоки для холодильних камер

Моноблоки для холодильних камер

Моноблоки (холодильні, морозильні) використовуються для охолодження та стабільної підтримки заданих температур всередині холодильних камер.

Ми поставляємо професійні моноблоки за доступною ціною в будь-який регіон України. В залежності від об'єм камери, її температурного режиму (холодильна чи морозильна) розрахуємо та підберемо для вас відповідний моноблок — Телефонуйте!


Порівняння товарів (0)


Холодильный моноблок AMS 105

Холодильный моноблок AMS 105

Моноблок холодильну середньотемпературну AMS 105 Холодильний середньотемпературний моноблок AMS 105..

21185.4 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Конструктивно моноблоки складаються з двох жорстко зв'язаних між собою частин: внутрішньої та зовнішньої. У внутрішній частині моноблока, яка знаходиться  безпосередньо усередині холодильної камери, розміщений випарник, вентилятор обдування та спеціальний ТЕН, а також ємність для відтавання та збору конденсату. У зовнішній його частині розташований компресор, конденсатор та осушувальний фільтр.

Всі моноблоки поставляються зі спеціальними системами управління та повністю готовими до роботи. Монтаж й введення його в експлуатацію не займає багато часу і після монтажу холодильна камера може бути відразу ж введена в експлуатацію.

Допустима температура навколишнього середовища для більшості моноблоків в межах 10-40 °C.