Умови угоди

Ці Правила обслуговування та умови, надалі «Угода», укладають обопільну угоду сторін: інтернет-магазин HoReCa — професійне обладнання (надалі «ІМ») з одного боку, та Користувачем послуг ІМ (надалі «Покупець») з другого боку. Ця Угода визначає умови замовлення та покупки товарів в ІМ.

1. Загальні положення

1.1. Ця Угода укладається Покупцем і ІМ на момент оформлення замовлення шляхом поставлення галочки в пункті «Я прочитав Умови угоди і згоден з ними».

1.2. Покупцем може бути як ФОП/СПД так і юридична особа чи фізична особа, що перебуває в Україні і здатна оплатити товар, а також вартість його доставки.

1.3. ІМ залишає за собою право на зміну умов цієї Угоди без попереднього повідомлення Покупця.

2. Інформація про товар

2.1. Вся інформація про товар надається суто для ознайомлення і може бути змінена Адміністрацією ІМ у будь-який час на свій розсуд, без попереднього узгодження з Покупцем.

2.2. Ціни на товари, їх наявність та кількість на складі, а також умови його поставки – наводяться тільки для довідки.

Точну вартість (на момент продажу), наявність товару на складі і його кількість – уточнюйте у Менеджера за телефонами, зазначених на сайті, або звернувшись у службу підтримки на сторінці контакти.

2.3. Всі ціни та розрахунки на сайті ІМ наводяться виключно в гривнях. Тим не менш: Покупець може вибрати відображення цін в ІМ в умовних одиницях - у.о. (або euro), які однак використовуються виключно в довідкових цілях, та не можуть при цьому безпосередньо застосовуватися у оформленні самої покупки на сайті ІМ.

3. Оформлення замовлення

3.1. ІМ не є безпосереднім продавцем товару, а виконує тільки агентські доручення Покупця з купівлі і доставці товару від Постачальника за рахунок коштів самого Покупця.

3.2. У процесі купівлі товару Покупець може оформити замовлення як з реєстрацією аккаунта на сайті ІМ, так і без такої реєстрації.

3.3. Після оформлення замовлення Покупцем через кошик ІМ, на його e-mail, вказаний при реєстрації/оформленні замовлення, надсилається лист-підтвердження з переліком замовлених товарів, а також загальна сума замовлення.

3.4. Персональна інформація, залишена Покупцем при реєстрації на сайті ІМ, не використовується Адміністрацією ІМ інакше, як для взаємодії з Покупцем. Деталі: див Політика Безпеки.

3.5. Якщо товару немає у наявності на даний момент, то: Покупець має право оформити замовлення на відсутній товар.
За наявності товару – Менеджер ІМ зв'язується з Покупцем для підтвердження актуальності замовлення.

4. Доставка

4.1. Доставка товару, який був замовлений в ІМ, здійснюється кур'єрськими службами в межах України. Детальніше про доставку дивіться на сторінці Доставка.

4.2. Варіанти доставки, які не описані в розділі Доставка, обумовлюються в індивідуальному порядку безпосередньо з Менеджером ІМ.

4.3. При неможливості доставки товару в обумовлений термін Менеджер ІМ інформує про це Покупця.
ІМ не бере на себе відповідальність у випадках, якщо несвоєчасність доставки виникла безпосередньо з вини кур'єрських служб.

4.4. Витрати за доставку товару в регіони України стягуються кур'єрськими службами, які обрані Покупцем при оформленні замовлення та покриваються ним же.

5. Оплата товару

5.1. Оплата здійснюється згідно договору купівлі-продажу на момент укладання угоди.

5.2. Безготівковий розрахунок для ФОП/СПД та юридичних осіб.
По перерахунку на розрахунковий рахунок ІМ після надання Менеджером рахунку-фактури. Весь пакет необхідних документів поставляється разом з товаром, який продався.

5.2.1. Б/У обладнання, устаткування, яке є з розпродажу, поставляється лише після 100% оплати вартості товару.

5.3. Оплата на карту.
Після узгодження з Менеджером залишків й наявності замовленого товару Менеджер надає номер платіжної картки та ПІБ власника картки.

5.4. Післяплата (накладений платіж).
Оплата накладеним платежем можлива тільки роздрібній товар і/або мілкоопту на суму до 2000 грн.
Продаж Б/В обладнання не передбачає накладений платіж.

6. Скасування замовлення і обмін товару

6.1. Скасування замовлення Покупцем можлива тільки до статусу "Формування Замовлення". Про всі статуси замовлення Покупець буде проінформований за телефоном, електронній пошті та в особистому кабінеті, якщо він є зареєстрованим Покупецем.

6.2. Згідно закону України «Про захист прав Споживачів», Споживач - громадянин, який купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити товари (роботи, послуги) для власних побутових потреб.

Покупці купують вироби в ІМ виключно для промислової експлуатації і, таким чином, не можуть відноситися, у даному випадку, безпосередньо до Споживачів.

Всі питання, щодо повернення купленого Покупцем товару, ведуться шляхом переговорів або, якщо сторони не досягли домовленості, в арбітражному суді.

6.3. Тільки при обґрунтованому відмову від товару, Покупцю буде повернута вартість товару (за вирахуванням транспортних витрат).