Політика Безпеки

Загальні положення

Ми відповідально заявляємо, що всі особисті дані (ПІБ, адреса, контактна інформація), які ви надали в процесі реєстрації та/або покупки в нашому інтернет-магазині HoReCa — професійне обладнання (надалі ІМ), ми використовуємо тільки для взаємодії з вами.

Всі особисті дані ви передаєте нам добровільно і усвідомлюєте, що в процесі їх передачі по каналах інтернет, вони можуть стати доступні третім особам.

Зберігання особистої інформації

Ми доклали максимум зусиль, щоб ваші особисті дані зберігалися належним чином і не змогли потрапити в треті руки.

Ми гарантуємо, що ніколи, та ні за яких умов ваші особисті дані не будуть передані третім особам, крім випадків, коли це передбачено Законодавством України.

Розсилки інформаційних повідомлень

За замовчуванням, при реєстрації в особистому кабінеті ІМ, підписка на розсилку не встановлено. Але, якщо ви зареєстровані на розсилку інформаційних повідомлень від ІМ (рекламні акції, нові надходження товару і т. д.), ми будемо їх надсилати вам на вказану вами адресу електронної пошти.

При цьому ми не гарантуємо і не беремо на себе зобов'язання робити такі розсилки регулярними.

Ви завжди зможете підписатися на інформаційну розсилку або відписатися від неї. Це ви зможете зробити в особистому кабінеті.

Зміна персональних даних. Закриття акаунта

Зареєстрований користувач в нашому ІМ може завжди самостійно змінити свої персональні дані.

Для цього йому необхідно зареєструватися в особистому кабінеті і внести всі потрібні зміни.

Якщо користувач забув логін або/і пароль, то йому слід скористатися сервісом відновлення пароля.

Пам'ятайте: Адміністрація ІМ ніколи, та ні за яких умов не буде у запитувати у вас пароль! А змінити його ви завжди зможете в своєму особистому кабінеті.

Якщо користувач з тієї або іншої причини вирішив закрити свій обліковий запис у IМ, то йому слід написати про це в Сервісну службу IМ на сторінці контакти.

Для закриття акаунта необхідно вказати ПІБ Користувача та електронну пошту зазначену ним при реєстрації. Після підтвердження електронної пошти, акаунт буде вилучено.

Зверніть увагу: Якщо обліковий запис не був активний (Користувач не здійснював будь-яких дій) протягом півроку, то Адміністрація залишає за собою право видалити такий акаунт.

Інше.

Всі дані про товари на сайті (ціна, наявність на складі, опис товару і т. д.) - носять суто інформаційних характер і можуть бути змінені Адміністрацією ІМ в будь-який час на свій розсуд, без попереднього повідомлення.

На сайті ІМ можуть бути опубліковані посилання на інші ресурси в мережі інтернет.

Адміністрація ІМ заявляє, що ці посилання опубліковані в цілях інформування відвідувачів і ніяким чином вона не пов'язана з власниками таких ресурсів. Адміністрація ІМ не несе відповідальність за достовірність та зміст інформації на таких сайтах.

Весь можливий збиток, заподіяний Користувачеві при переході на такі ресурси, він несе самостійно. Користувач усвідомлює це та погоджується з цим.