• Стіл виробничий з тумбою та дверцятами-купе

Стіл виробничий з тумбою і дверима-купе – зі стільницею товщиною 20-40 мм Матеріал стільниці – на вибір Замовника або ДСП покрите нержавійкю. Каркас виробничого столу – може бути виготовлений з нержавіючої труби або труби з порошковим покриттям (пофарбований). Це впливає на вартість столу в цілому.

Стіл відрізняється практичністю, акуратністю та якістю виконання. Стіл вже укомплектований регульованими по висоті ніжками.

Наявність тумбочки з дверцятами-купе дозволяє зберігати в ній ємності, додатковий інвентар, інше кухонне майно.

Термін служби: при правильній експлуатації не менше 15 років.

Виконання: каркас AISI 201 тр.30х30

Висота: 850 мм.

Габарити, матеріал і конструкцію виготовлення столу — визначає Замовник.

Якщо вам необхідно замовити індивідуальну конструкцію виробничого столу (довжина, ширина або виконання столу) і хочете щоб він був з тумбочкою та дверцятами-купе — звертайтесь до менеджера, ми обов'язково виконаємо ваше замовлення.


Дана марка нержавіючої сталі зарекомендувала себе, як ефективний і, головне, недорогий замінник стандартних хромонікелевих металів. Дорогий нікель у цьому сплаві замінений на марганець та азот. Також введено додаткове легування хромом, нікелем та міддю, що надає сплаву міцність та стійкість в помірно агресивних кислотних та органічних середовищах.

Досупность в ціні, високі якості, відповідність всім санітарним нормам робить цю марку стали вельми популярною в харчовій промисловості.

Загальні характеристики
Каркас AISI 201 тр.30х30

Немає відгуків про цей товар.

Написати свій відгук

Відгуки можуть залишати лише зареєстровані покупці цього товару!

Стіл виробничий з тумбою та дверцятами-купе

    Виробник: Украина
  • Виробник: Украина
  • Код Товару: 3233-05
  • Наявність: В наявності
  • 3537.9 грн.
< >