Стіл виробничий, для оброблення м'яса – з поліпропіленової стільницею 20-40 мм. Каркас може бути виготовлений з нержавіючої труби або труби з порошковим покриттям (пофарбований).

Стіл відрізняється практичністю, акуратністю виконання та якістю матеріалів. Передбачено регулювання ніжок столу по висоті.

Стільниця столу — поліпропілен, але за бажанням замовника вона може бути виконана з дерева — клеєний щит. Матеріал стільниці погоджуйте окремо з Менеджером.

Матеріал, габарити та конструктив столу визначає Замовник. Всі виробничі столи виготовляються виключно з якісного матеріалу і прослужить вам довго.

Якщо вам необхідно купити або замовити індивідуальну конструкцію виробничого столу (довжина, ширина або виконання столу) — звертайтесь до менеджера, ми обов'язково виконаємо ваше індивідуальне замовлення.

Стіл-тумба для розрубу м'яса

Стіл-тумба (колода) для рубки м'ясаТакож продаємо тумби для розоубу м'яса. На відміну від столу, вони придатні для рубки великих кісток важкою сокирою. Їх потужна основа з міцною обв'язкою по низу, виконана з легованої сталі, яка витримує велику вагу та сильні удари.

На представленому фото зліва видно, що його поліпропіленова стільниця товщиною 100 мм. Вона прослужить вам довго, навіть при інтенсивній експлуатації.

Також всі вироби комплектуються регульованими по висоті ніжками (входить в базову ціну).

Додатково
Наявність полиць Без полиць

Немає відгуків про цей товар.

Написати свій відгук

Відгуки можуть залишати лише зареєстровані покупці цього товару!

Стіл виробничий для обробки м'яса

    Виробник: Украина
  • Виробник: Украина
  • Код Товару: 3230-05
  • Наявність: В наявності
  • 19810.1 грн.
< >

Рекомендовані товари

Стіл виробничий

Стіл виробничий

Стіл виробничий з нержавіючої сталі та стільницею товщиною 20-40 мм. Матеріал стільниці – на в..

1523.0 грн.

Стіл виробничий з полицею

Стіл виробничий з полицею

Стіл виробничий з полицею – зі стільницею товщиною 20-40 мм. Матеріал стільниці – на виб..

1729.0 грн.