Люмінарк (Luminarc)

Люмінарк (Luminarc)

Історія фабрики Люмінарк бере початок з 1948 року. Виробництво посуду разгортаеться на базі склодувної мануфактури з попередньою віковою історією. Багатий досвід, багаторічні традиції та прихильність до інновацій дали фабриці можливість досягти успіху та стати відомим світовим брендом — Luminarc.

Під брендом Люмінарк на сьогоднішній день випускається посуд для приготування та зберігання продуктів харчування, посуд та предмети для сервірування обідніх та святкових столів.

Крім естетичної привабливості, впізнаваності бренду для посуду Люмінарк властиво:

  • Підвищена жароміцність та ударостійкість. Посуд робиться з жароміцного, загартованого скла, який з легкістю витримує температуру до 135° С. Тому її можна використовувати в духовках та мікрохвильовках.
  • Гігієнічність. Скло та склокераміка інертне до агресивних середовищ, не має пор і тому легко миється і чиститься.
  • Зручність використання та практичність. Посуд Люмінарк, в більшості випадків, зручно складати в стопку (штебелювати) – це дуже зручно в обмежених умовах невеликих кухонь кафе, кав'ярень та барів.
    Посуд міцний та стійкий до подряпин, а відтак — немає потреби побоюватися відносно такого способу зберігання, — що згодом можуть виникнути потертості та подряпини.

Загалом у всіх випадках посуд Люмінарк зручний, практичний та довговічний. Ви жодного разу не помиліться зупинивши свій вибір на даній марці.

Продаємо посуд Люмінарк — у нас гарні ціни. Доставка в регіони кур'єрськими службами України. Якщо у вас виникли питання щодо оплати, доставки або ви хочете проконсультуватися, чи сформувати список предметів — Телефонуйте! Наш Менеджер завжди готовий вам допомогти – відчувайте себе вільно.


Товари цього виробника відсутні.