Моноблоки -холодильні,-морозильні

Фільтр
Цiна
Виробник
Застосувати
 
Моноблоки

Моноблоки, -холодильні морозильні

Моноблоки (холодильні, морозильні) використовуються для охолодження та стабільної підтримки заданих температур всередині холодильних камер.

Конструктивно моноблоки складаються з двох жорстко зв'язаних між собою частин: внутрішньої та зовнішньої. У внутрішній частині моноблока, яка знаходиться  безпосередньо усередині холодильної камери, розміщений випарник, вентилятор обдування та спеціальний ТЕН, а також ємність для відтавання та збору конденсату. У зовнішній його частині розташований компресор, конденсатор та осушувальний фільтр.

Всі моноблоки поставляються зі спеціальними системами управління та повністю готовими до роботи. Монтаж й введення його в експлуатацію не займає багато часу і після монтажу холодильна камера може бути відразу ж введена в експлуатацію.

Допустима температура навколишнього середовища для більшості моноблоків в межах 10-40 °C.

Ми поставляємо професійним моноблоки за доступною ціною в будь-який регіон України. В залежності від об'єм камери, її температурного режиму (холодильна чи морозильна) розрахуємо та підберемо для вас відповідний моноблок — Телефонуйте!

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Холодильний моноблок AMS 105
Моноблок холодильну середньотемпературну AMS 105 Холодильний середньотемпературний моноблок AMS 105 — для охолодження промислових холодильних камер, а також приміщень, спеціально переобладнаних під холодильні камери для виробничих та торговельних по...
25,563.23 грн.

Спеціальні
* — це умовні одиниці, які наведені тут лише для довідки