Бонети - холодильні вітрини-бонети для торгових точок

Фільтр
Цiна
Виробник
Застосувати
 
Бонети

Бонети — холодильні вітрини-бонети

Холодильні вітрини-бонети для продажу продуктів та напівфабрикатів в торгових точках.

Для бонети характерний доступ до огляду викладених товарів й прийнятна собівартість охолодження робочого простору.

Крім головного призначення бонети — демонстрації охолодженого товару, вони використовуються ще й для зберігання продуктів.

Бонети бувають

За конструктивним виконанням: як відкритими, так і заскленими, або бонета-скриню.

За місцем розташування холодильного агрегату — зовнішнє і внутрішнє розташування агрегату. Якщо холодоагрегат всередині бонети, значить це низькотемпературна морозильна бонета (нижче десяти морозу).

Що ще

Якщо ви шукаєте вітрини-бонети, тоді вас напевно зацікавлять і холодильні вітрини, і холодильні шафи, як демонстраційні (зі скляними дверима), так і глухі, — тільки для зберігання продукції в складських приміщеннях. Також у нас продається та інше холодильне обладнання для магазину або заклади громадського харчування.

Продаємо вітрини-бонети, інше холодильне устаткування — ви можете купити у нас за прийнятними цінами з доставкою в регіони України (Київ, Луганськ, Дніпро та інші міста).

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Морозильна бонета JUKA М800Ѕ
Морозильна бонета JUKA М800Ѕ має низьке енергоспоживання, проста в експлуатації та надійна. Така бонета, від виробника ЮКА (Польща), прослужить вам довгу, вірну службу навіть при високих температурах навколишнього середовища, а важливо спекотним літом. ...
35,970.00 грн.

Морозильна бонета JUKA М1000 V
Морозильна бонета JUKA М1000 V має низьке енергоспоживання, проста в експлуатації та надійна. Така бонета (морозильна), від виробника ЮКА (Польща) прослужить вам довгу, надійну службу навіть при високих температурах навколишнього середовища – а це важли...
48,396.00 грн.

Спеціальні
* — це умовні одиниці, які наведені тут лише для довідки