Вибір посудомийної машини для їдальні

Посудомийна машина для громадського харчування

Вибір промислової посудомийної машини

Чистота та блиск посуду — цезапорука успішності будь-якого закладу громадського харчування, чи то ресторан, кафе, їдальня, бар.

Й не так важливо, на скільки місць розрахований заклад, як багато відвідувачів у залі. Адже посудомийна машина справляється не тільки з об'ємами посуду, — вона економить воду та електроенергію, забезпечує справжню чистоту та гігієнічність. Чому? Тому що весь процес миття проходить при температурі від 80 °С — тут ніякі руки посудомийки не впораються — гаряче.

Отже до вибору промислової посудомийної машини слід поставитися з особливою ретельністю. Бо ж вона з не дешевих, та й невірний вибір згодом виллється в перевитрати води (каламбур — вибачайте), невиправдані витрати на електроенергію та обслуговування.

При купівлі посудомийної машини слід враховувати:

  1. Продуктивність —- яка к-ть посуду буде митися протягом робочої зміни, та з якою інтенсивністю;

  2. Габарити приміщення, де буде розміщена посудомийка;

  3. Режим роботи — наскільки, в процесі робочої зміни, посудомийна машина буде завантажена роботою;

  4. Тип посудомийної машини. В залежності від способу завантаження, режиму роботи посудомийки діляться на такі типи:

    1. Фронтальні — малогабаритні посудомийки з фронтальним завантаженням для невеликих закладів громадського харчування. Габарити їх такі, що їх можна вбудовувати в барні стійки, розміщувати на столі або кріпити на стіні — це загалом ідеальне рішення для маленьких кав'ярень, ресторанчиків та барів;

    2. Купольні — для їдалень, ресторанів з числом посадочних місць до сотні. Вони, загалом, вважаються одними з найбільш популярних, так як дозволяють при всій своїй компактності мити досить габаритний посуд — таці, великі тарілки, котли, а комплектація додатковими столиками — оптимізує процес миття;

    3. Тунельні (конвеєрні) посудомийні машини безперервного миття — ці машини призначені для великих їдалень та фабрик-кухонь. Вони оснащені транспортером для безперервної подачі посуду, автоматичним вибором режиму миття. Посуд, послідовно проходячи через спеціальні відсіки, піддається первинному обполіскування, попередньої мийки, інтенсивної мийці, сушці — з такої машини посуд виходить ідеально чистим та готовим на роздачу.

На замітку: по вимогам СЕС на кухні закладу громадського харчування повинна бути хоча б одна мийна ванна (як мінімум двосекційна) й від її правильного вибору, також залежить, скільки головного болю буде (або не буде) у вас на кухні.

Висновок: при покупці промислової посудомийної машини для закладу громадського харчування — як і будь-якого обладнання для їдалень та ресторанів — слід виходити з габаритів приміщення, завантаженості, наявність комунікацій та фінансових можливостей.

Якщо ви шукаєте саме професійну посудомийну машину або ж професійну консультацію — звертайтеся до нас. Ми зможемо допомогти вам вирішити питання вибору.

Автор: Ishtvan Paladi


Товари, що відносяться до даної статті
Коментарів до статті: "Посудомийна машина для громадського харчування" - 0 (шт.)

Написати коментар

Ваше Ім я:


Ваш коментар: Edfuf: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Введіть код, зазначений на картинці:* — це умовні одиниці, які наведені тут лише для довідки