Новий розділ - «Посуд Люминарк в Україні»

Розширення асортименту - «Посуд Люминарк»

Наш інтернет магазин розширився новим розділом — «Посуд Люмінарк в Україні».

Тепер наш асортимент розширився і ми раді запропонувати вам якісний посуд від відомого французького бренду Luminarc за хорошою ціною.

Весь посуд цієї торгової марки відрізняється міцністю та чистотою ліній. Дизайн — завжди бездоганний та багатогранний, а широкий асортимент — дозволяє використовувати цей посуд у закладі громадського харчування будь-якого статусу: будь то ресторан, бар або дитяче кафе.

Посуд функціональний та довговічний, його можна мити в посудомийній машині та використовувати в мікрохвильовці. Матеріал гладкий, без мікропір і тому він гігієнічний та не вбирає запахи їжі, а спеціальна технологія нанесення декалей надовго зберігає яскраві кольори посуду.

Здатність витримувати високі перепади температур до 135 °С, міцність та безпечність. Якщо вже так трапилось, що тарілка розбилась, то вона вже розбивається на безліч негострих шматочків – дуже важлива якість, особливо для дитячих закладів харчування.

На даний момент у нашому інтернет магазині представлені наступні серії:

  • Серія «Cadix» — білий посуд з елементами плісе в дизайні — відмінний вибір для демократичних закладів громадського харчування.
  • Серія «Carine» — елегантно білий у поєднанні з класичним чорним в дизайні квадратних форм. Сервізи та набори посуду.
  • Серія «Water» —стиль квадратних форм від французьких майстрів.
  • Серія «Quadro» —глечики, ємності для зберігання фруктів.
  • Серія «Trianon» —нестаріюча класика. Білий посуд з рерьефным дизайном.
  • Чарки Luminarc —рюмики та чарочки від відомого бренду прикрасять будь-який святковий стіл.

Зверніть увагу: у нашому інтернет-магазині оптові ціни, мінімальне замовлення — від 2000 грн.

Ми поставляємо посуд кур'єрськими службами до всіх регіонів України. В розділі «Посуд Люмінарк» вказано не весь асортимент – він постійно змінюється, тому склад замовлення попередньо уточнюйте — вільно телефонуйте нам — ми вам допоможемо.

З усіх питань, пов'язаних з придбанням посуду Люминарк в Україні, підбором та формуванням замовлення — звертайтеся безпосередньо у менеджера за телефоном (066) 595 - 15 -85


Товари, що відносяться до даної статті
* — це умовні одиниці, які наведені тут лише для довідки