Новий розділ інтернет магазину - «лінія роздачі»

Розширення обладнання їдалень - «Лінія роздачі»

В нашому магазині в категорії обладнання для їдалень новий розділ: лінія роздачі для шкільної, військової (військової частини) або виробничої їдальні, кафе (зараз багато кафе в обідній час працюють як громадські їдальні, перебираючи на себе їх функції).

У розділі надано необхідне обладнання для збирання повнофункціональної роздавальної лінії.

Призначення лінії самообслуговування: роздача їжі, організація черги, короткочасне зберігання готових страв та підтримання їх в холодному або гарячому стані, демонстрація продуктів.

Лінія роздачі збирається з готових модулів та елементів виходячи з розмірів залу, кіл-ті відвідувачів (з урахуванням пікових навантажень), основного меню закладу, а також порядку руху черги. Тобто спочатку підноси, столові прилади, хліб, потім салати і закуски, далі гарячі й холодні страви і на самій касі — кондитерка та напої.

Також враховуйте і контингент відвідувачів: для шкільної їдальні бажано підбирати нестандартне, занижене обладнання, хоча б сантиметрів на десять, армійської і виробничої їдальні мають великі пікові навантаження — слід це врахувати і ставити більше дублюючих модулів в лінію роздачі.

Мінімальний набір модулів: нейтральний елемент-прилавок (або спеціальний диспенсер підносів та столових приладів), холодильна вітрина для салатів і холодних закусок, марміти для перших та других страв, касовий бокс.

Всі модулі можуть бути «обвішані» додатковим елементами: напрямними для підносів, надбудовами-полицями, додатковим підсвічуванням, закриватися склом — частково або повністю.

Пропонуємо відвідати наш новий розділ, купити лінію роздачі для їдальні або кафе.

Вільно телефонуйте! Безкоштовні консультації, підбір необхідного обладнання і його параметрів.


Товари, що відносяться до даної статті
* — це умовні одиниці, які наведені тут лише для довідки