Міксери планетарні, професійне для пекарень, кондитерських цехів

Фільтр
Цiна
Виробник
Застосувати
 
Міксери планетарні

Міксери планетарні для пекарень, кондитерських цехів, ресторанів

Планетарні міксери це професійне обладнання для ресторанів, пекарень, кондитерських цехів та інших підприємств громадського харчування.

Застосовуються для рівномірного перемішування будь-якого типу тіста, а також взбивки вершків та яєць. Планетарні міксери — незамінне обладнання для великого ресторану, хлібопекарні або кондитерського цеху. Міксери істотно прискорюють процес замішування тіста (або фаршу, пюре) та, окрім того, ще й підвищують якість, гомогенність тіста.

При виборі планетарного міксера слід врахувати (втім як і для будь-якого електромеханічного обладнання для закладів громадського харчування) його потужність, об'єм діжі, чи потрібна перекидна дежа, нерухома або така, що знімається.

Пропонуємо купити планетарні міксери в Україні. Окрім продажу ще: консультації, доставка, гарантії якості. Телефонуйте!

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Міксер планетарний 5 л. Stalgast
Електричний планетарний міксер настільний. Сучасний дизайн. Компактний, ідеальний в невеликий бар, кафе або кав'ярню для замісу тіста, збивання кремів, приготування мусів та перемішування фаршу обсягом до 5 л. Корпус міксера — алюміній. Весь матеріа...
16,950.97 грн.

Міксер SIRMAN PLUTONE LT 7
Міксер Міксер SIRMAN PLUTONE LT 7 призначений для механізації виробництва сумішей (кулінарних, кондитерських) в промислових умовах (на кухнях барів, кафе та ресторанів) і він повністю виготовлений з металу. Даний міксер призначений для замішування т...
14,633.45 грн.

Спеціальні
Блюдце 145 мм.
26.88 грн.
19.25 грн.
* — це умовні одиниці, які наведені тут лише для довідки